Eigenwijs naar je Kracht
Voel jij behoefte om jezelf – misschien wel een nieuwe versie van jezelf – weer wat steviger en met meer levensvreugde in de wereld te zetten? Zonder pushen, maar met meer eigen-wijs?
Dan is het traject Eigenwijs naar je Kracht speciaal ontworpen voor jou!
Holistisch
Ik spreek altijd over holistische zang- en ademcoaching, omdat je zingen letterlijk met je hele lijf doet en op alle niveaus: fysiek, mentaal, emotioneel en spiritueel. Het gaat over wie jij als totaalpakket bent – ook met je ervaringen in het leven en hoe jouw systeem daar op heeft gereageerd.
Niks hoeft weg, want alles maakt jou tot wie jij bent.
Wel is het belangrijk, dat jij je (weer) goed gaat voelen over jezelf. Dat je je vrij voelt om jezelf te uiten, jezelf te laten zien en horen en je talenten met de wereld te delen. Ook je grenzen aangeven en ruimte innemen horen daarbij.
Er kunnen verschillende redenen zijn, waardoor jij je niet meer helemaal de meest krachtige versie van jezelf voelt. Misschien belandde je in een burnout en ben je bezig daar weer uit te krabbelen. Misschien werd je ziek en ben je daarvan herstellende.
Na zo’n ingrijpende periode in je leven, ben je niet meer de persoon die je daarvoor was. En dus wil je jezelf ook anders “neerzetten” in de wereld.
Sommige dingen wil je niet meer en van andere dingen wil je misschien wel meer. Dat is iets om heel bewust te gaan doen en mee te gaan oefenen.
Van binnen naar buiten wie je bent neerzetten
Het traject Eigenwijs naar je kracht gaat precies daarover.
Door middel van holistische zang- en ademcoaching ga je die nieuwe jij vormgeven. Van binnen naar buiten, zodat wie jij nu werkelijk bent naar voren komt.
Misschien klinkt dat logisch, maar dat is het niet. Van jongs af aan leren we om “de buitenwereld” belangrijker te maken dan onze binnenwereld. En op die manier leren we ook expressie te geven – we tasten af wat anderen van ons vinden en passen ons daaraan aan. Daar is op zichzelf helemaal niks mis mee. Pas als jij je meer bezig houdt met de buitenwereld en minder met wie jij werkelijk van binnen bent, gaat het mis.
Tijd om het anders te gaan doen en daar kan juist zingen op een holistische manier enorm bij helpen!
Zingen helpt daar op alle vlakken bij
Zingen is de meest geweldige tool om je daarbij te ondersteunen.
Zingen gaat letterlijk over je hele lichaam. Over je hele systeem.
Je adem.
Je houding.
Je emoties.
Je stem.
Je zenuwstelsel.
Verbinding met jezelf en anderen.
Je boodschap
Zingen heeft het allemaal in zich en het is ook allemaal nodig om tot zingen te komen.
Zoals je zingt, zo leef je
Een van mijn favoriete uitspraken is: zoals je zingt, zo leef je.
Alles waar je met zingen tegen aan loopt, is iets waar je ook in je leven tegen aan loopt. Je bent verlegen om jezelf neer te zetten bijvoorbeeld, of je overschreeuwt juist jezelf. Je raakt jezelf kwijt, je voelt je overweldigd, je hebt last van allerlei stemmetjes die je remmen…
De prachtige, positieve keerzijde daarvan is, dat alles wat je uitvergroot met zingen tegenkomt en aanpakt, in je dagelijks leven ook automatisch mee gaat veranderen.
Dat maakt zingen de perfecte methode om jezelf opnieuw uit te vinden na periodes dat het even wat minder met je ging.
Je bent van binnen veranderd. En nu gaan we dat samen aan de buitenkant laten zien en horen. Stap voor stap, in een veilige omgeving, waarin je helemaal vrijuit kunt oefenen met de nieuwe jij.
Traject Eigenwijs naar je Kracht
Ik ontwikkelde daarvoor het traject Eigenwijs naar je Kracht. Een helemaal gepersonaliseerd traject wat aansluit bij jou, jouw wensen en jouw ervaring.
Je stem is uniek, jij bent dat ook. En wat je hebt meegemaakt is een unieke ervaring.
Het traject staat volledig in dienst van jouw Eigenwijs.
Praktisch
Een coachingstraject Eigenwijs in je Kracht bestaat uit een pakket van 6 losse sessies – online of op een locatie in Utrecht, of een combinatie daarvan.
Ik werk o.a. met zang- en stemoefeningen, ademtechnieken, somatische oefeningen en soms (indien dat gewenst is) met een NEI-sessie met de biotensor.
We plannen 6 sessies in binnen een termijn van 4 maanden maximaal, meestal plan ik sessies om de 14 dagen in om ook voldoende integratietijd te geven.
Na een set van 6 sessies is verlengen mogelijk, mocht je daar behoefte aan hebben.
Kosten voor een traject van 6 sessies van ongeveer 60 minuten zijn € 666,00 (momenteel hef ik geen BTW).
Samen eens kijken naar jouw Eigenwijs?
Klinkt het als iets wat mogelijk voor jou is? Dan nodig ik je van harte uit om een gratis online kennismakingssessie met me af te spreken – je kunt dat doen via de knop hieronder, rechtstreeks in mijn agenda.
Met een kopje thee of koffie even samen praten over hoe het er voor jou uit zou kunnen zien en even verder kennismaken.
Ik help je heel graag om jouw Eigenwijs de wereld in te sturen!
Liefs,
Monique